Розпад Росії неминучий?

Розпад Росії неминучий?

Незважаючи на гадану неймовірність , відповідь - так. Так само було і у випадку з Радянським Союзом , ще за рік, і навіть за день до його розпаду. Справедливості заради варто сказати, що там зіграли головну роль бюрократичні чинники , це була свого роду " революція зверху " , по-перше зрада Михайла Горбачова , у других - зібралися три пахана (Єльцин , Кравчук і Шушкевич ) , домовилися між собою і країни не стало. Але , з іншого боку навіть незважаючи на підсумки референдуму початку 1991 (90% висловилося за оновлений СРСР) у суспільстві спостерігалася негласна підтримка , всі вже стали національно свідомі і хотіли будувати життя в окремій квартирі , без цього подібний розділ навряд чи був можливий.

Можна називати нескінченне число факторів , що Союз не витримав гонки озброєнь , що зжив себе економічно , але все таки основним чинником було ослаблення імперії і єдиного державотворчого народу . СРСР повторив долю всіх багатонаціональних імперій минулого (і подібна ж доля чекає абсолютно всі багатонаціональні імперії сьогоднішнього дня і дня завтрашнього ) . Під імперією автор має на увазі  багатонаціональну державу, тобто антипод мононаціональної.

Як тільки народ , який створив імперію ( або правитель , що спирається на цей народ ) давав слабину , всі інші народи тут же показували , що це ніякий не " братніх народів союз віковий " і вмить розбігалися , часто дуже кровопролитними шляхами. Подібна доля спіткала й імперію Македонського , і Римську Імперію в давнину , і Монголо - Татарську імперію Чингізхана або польську Річ Посполиту в Середні віки або Британську Імперію , яка остаточно спустила свої прапори по всьому світу в середині століття XXго , або Південну Афріку, де держава білих впало не так давно. Очевидно, що подібна доля , частково або повністю , чекає і всі інші імперії. У першу чергу це США в найближчі десятиліття , Індія , можливо Китай протягом 200-300 років (однак він може уникнути подібної долі завдяки виконуємого їм геноциду підкорених народів і заселення територій етнічними ханьцями , які , правда , теж говорять на багатьох різних мовах , що може послужити причиною сепаратизму ) .

Російська Імперія дала першу слабину на початку минулого сторіччя, і втратила частину "національних" територій (більш ніж пристойну за площею) - Фінляндію , Польщу , Маньчжурію і вже знаходившийся в процесі " освоєння " Іран в результаті кровопролитної громадянської війни , яка забрала 7 мільйонів життів слов'янського населення . Процес відкоту продовжився (але не завершився ) в 1991 році коли частка руських в імперії впала до 50%. Нескінченні експерименти комуністів над народом підірвали його лідерський дух і почуття відповідальності , а фізичні дії ( урбанізація , голодомор - не тільки в Україні , але і на російських територіях , аборти і т.п. ) призвели до зниження чисельності всього слов'янського населення і руського зокрема . На територіях від природи диких народів - горців і азіатів просто не стало цементуючого складу , який міг згуртувати всіх в одну сутність ( якщо треба силою) і запобігти ще більшого кровопролиття , що ми й побачили в кінці 80 і протягом 90-х років - масовий терор слов'ян , гуманітарна катастрофа та контрнаступ вже на російські території . Добре це чи погано ? Відповідь однозначна - добре для інших народів і дуже , дуже погано для руських. Сильний народ , народ лідер , не повинен відрізати неспокійні землі (наприклад ту ж Чечню ) , а повинен наводити на них лад , інакше процес не зупинити. Так було і завжди буде , спочатку людина (народ ) захищається , хоче лише щоб його залишили в спокої , але досягнувши безпеки починає нападати сам. Або ти їси - або тебе їдять , все інше - від Лукавого .

Процес розлучення зі слов'янами - українцями й білорусами , вийшов мирний. І в російському і в українському та білоруському суспільствах є кілька відсотків радикальних націоналістів , готових воювати. Але до цього не дійшло через відсутність серйозних територіальних конфліктів і відсутность масової підтримки населенням , яке просто заявило - ми різні народи і в нас різні шляхи , і цього достатньо , але не було нищівній агресії за винятком , мабуть , принципових дій декількох тисяч бійців УНА - УНСО , які , все ж таки не здатні були розпалити війну між державами та народами.

Але зараз мова про Російську Імперію. Після чергового скорочення , росіяни отримали майже моноетнічну державу - 80 відсотків руських, а з решти 20 відсотків чимале число близькоспоріднених та асимільованих на території держави народів - українців , білорусів , німців і т.п. На жаль , гниль вразила організм (а особливо голову) імперії настільки , що процес на цьому не зупинився , а тільки прискорився . Вже всередині нової держави з'явилося безліч територій "вільних від руських " . Це Чечня , Інгушетія , Дагестан , до цього рухаються і інші північнокавказькі республіки , Осетія , Карачаєво - Черкесія , Адигея , Кабардино - Балкарія. Як тільки чисельність чужого народу на певній території досягає критичної маси - він бере владу в свої руки і ніяка дружба народів йому не потрібна. Що б там не говорили , Чечня в даний час - незалежна держава , на території якої влада ( Рамзан Кадиров ) творять все, що хочуть , при цьому отримуючи гігантські дотації (фінансування на людину в Чечні у вісім разів вище , ніж у Центральній Росії , ось де гроші за розбиті російські дорогі , за зруйновані лікарні та закриті школи). У Чечні файні автомагістралі , нові будинки , розвинена інфраструктура , в багатьох місцях безкоштовні комунальні послуги (світло , вода газ) , при цьому надходження від податків у федеральний бюджет відсутні або мізерно малі. Схожа ситуація і в Дагестані.

У всьому цьому - ознаки подальшого занепаду Російської Імперії. Президенти Вова і Діма або разюче дурні люди, або тимчасові виконавці, після яких хоч трава не рости. Приниження ролі російського народу комуністами призвело до ліквідації СРСР , втрати 50% населення і величезних територій і ресурсів. Ніхто не поніс за це покарання . Нинішня влада продовжує цю "роботу " ударними темпами. Руське населення продовжує скорочуватися , натомість завозяться мільйони чужинців ( за даними ООН 10 мільйонів іммігрантів в Росії до 2008 р.). Відбувається заміщення державних посад чужинцями , у відсотковому відношенні вище , ніж у середньому по населенню. Так, вони лізуть до ЖЕКів , в МВС , в уряд (той же Нургалієв ) . Цілком природно , що вони відстоюють свої племінні інтереси , кришують " етнічну " злочинність , реєструють родичів , проводять акції фізичного залякування і розправи. У Російській практиці дуже часті випадки переслідування російських державними органами складаються з нацменів . комерційні спори , кримінальні справи часто закінчуються для російських плачевно не через порушення закону , а просто тому що , наприклад , слідчий і суддя були кавказці. У результаті національних конфліктів , якщо місцеве ОВС складається з кавказців "зачистки "завжди проводяться серед росіян. І так далі . Ця інформація докладніше висвітлена в інших статтях , в цей ж можна сказати , що всі назване - явні ознаки триваючої деградації Росії та її подальшого розпаду. Окремі сплески зміняться тотальним терором , як це було в Азербайджані , Таджикистані і багатьох інших місцях , а будь-який опір буде придушуватися , жорстоко навіть не бандами , а державною машиною - кавказькими і можливо азіатськими ментами, суддями і прокурорами .

Що ще гірше , національний склад російської армії , особливо "людей з автоматами " тобто людей які безпосередньо зможуть взяти владу в свої руки сильно зрушився на користь Кавказу , особливо дагестанців. Кожен рік в армії відбуваються тисячі дрібних національних конфліктів і десятки великих . Немає ні найменшого сумніву в тому , що у випадку національного конфлікту неросійські військовослужбовці долучаться до своїх , у кращому випадку дезертирував , а в гіршому легко захопивши свої частини з доданою важким озброєнням. Всю Росію вони може бути і не захоплять , а ось силою відторгнути великі території , наприклад весь Північний Кавказ і Адигею , аж до Тамані легко зможуть. Страшно уявити , що буде якщо , допустимо , 50 % армії буде складатися з чужинців - призовників і контрактників навіть без громадянства ( особливо середньоазіатського наброду ) . Тотальна різанина , зґвалтування і здача територій забезпечені. Розвал армії шляхом залучення найманців - через це вже пройшла Римська і Візантійська імперії , результат був плачевний.

Відторгнення Чечні - це вже доконаний факт , в будь-який момент вона може це оформити юридично , але не робить , щоб продовжувати отримувати фінансову допомогу. Відторгнення частини або всіх північнокавказьких республік - найближче майбутнє , так само як і решти територій , які заселять чужинці. Так само в середньостроковій перспективі практично неминуче відторгнення більшій частині Сибіру , в усякому разі тих місць , які встигнуть заселити китайці . Причини , процес і слідства будуть ті ж самі , що і на Кавказі (з урахуванням величезної підтримки уряду Китаю , що заохочує еміграцію і проводить економічне проникнення в Росію). Коли відсоток китайців досягне, наприклад, половини населення , у залишившихся роз'єднаних росіян вже не буде жодних моральних сил чинити опір , тим більше , що більшість з них будуть зав'язані на Китай родинно або економічно . Китайці будуть у органах влади , китайці будуть у кожному сусідньому дворі , будуть безперешкодно переміщатися через кордон , і коли вони захочуть оголосити цю територію своєю , проти ніхто нічого не скаже. А якщо і скаже - вже зараз перевага китайської армії над російською в регіоні величезна - більш ніж у десять разів. Не будемо спокушатися , перекинути армію з європейської частини , як показує досвід останніх бойових дій або навчань займе не менше місяця , а з обліків перерізаних авто і ж -д магістралей (у перші години або дні війни) це стане просто неможливим . Китай просто задавить російську армію - танками , артилерією , авіацією. Він зможе швидко перекинути додаткові війська ( будує дороги з глибини Китаю до Росії і уздовж кордону з Росією), а Росія ні. Повторюється як у 41му. Ядерний потенціал і протиракетний (ППО ) Китаю росте , він не бере участі ні в яких договорах на скорочення озброєнь, він будує гігантські ядерні бомбосховища. А потенціал Росії падає і застаріває . Виходять з ладу системи ППО , а нових мало. Ядерні боєголовки знищуються. У разі конфлікту у Росії все менше шансів , всі розуміють ядерний удар - ядерний відповідь . Так що в разі оголошення про відділення, Росія просто тихо піде з цих місць .

Навряд чи Росія як держава руських зникне зовсім. Швидше за все його чекає доля багатьох колишніх імперій минулого . Римська Імперія , яка охоплювала обидва береги Середземного моря ужалась до невеликої Італії , Британська Імперія повернулася до того , звідки починала - острову в Атлантиці. 8000000 монголів існують незалежно тільки завдяки давньої допомоги Російської Імперії і терпінню китайців , які знають , що від них ніхто не втече. Багато разів розділена Польща втратила і Прибалтику і Західну Україну. Австро - Угорщина Стала просто Австрією та просто Угорщиною , без всіх інших земель . І так до нескінченності . У найближчі 10-20 років ми , ймовірно , побачимо , як Південно Захід США утворить нову латиноамериканську державу, або приєднається до Мексиці ( коли мексиканців там стане більшість - у населенні , поліції та армії) , а Південь і частина східного узбережжя стане можливо новою негритянською державою . Можливо , відбудуться якісь хвилювання і в Китаї , але поки він не показує ніяких ознак слабкості і перебуває на злеті, цілком можливо створить гігантську імперію від Індійського океану до океану Льодовитого .

Якщо Україна допустить те , що татарське населення Криму досягне 40-50 % , громадянська війна на відділення стане неминучою з передбачуваним результатом , враховуючи підтримку Туреччини і швидше за все ООН і НАТО. Захоплення Криму Росією в світлі своїх власних проблем останнього століття (одну територію захопили - дві віддали ) малоймовірний , хоча у разі війни прямо зараз , швидше за все переможе сторона , яка має найбільшу частку в населенні. Але навіть у разі " російського Криму " ,  татари мають всі шанси розплодилися й забрати його собі не від України , так від Росії. Взагалі , перетворення унітарної держави Україна у федеративну і надання автономії Криму було великою , якщо не сказати фатальною помилкою.

Хто винен і що робити ? Безумовно провина лежить на багатьох правителях Росії - на Миколі II, який виявився дуже слабкий , і програв країну , на іудо - комуністичних вождях , які знищили пасіонарність російського народу і на нинішніх правителів Росії , що продовжують цю справу. Щоб вижити, не згорнувшись до національної держави , будь-яка імперія повинна бути жорсткою і сильною. Повинна тиснути всі проблиски національної свідомості , входячих до неї народів , по можливості асимілювати їх і заселяти територію основною нацією ( при цьому пам'ятаючи , що ціле , асимілюється краще ніж половина , тобто якщо у якогось народу є національна держава поза межами імперії , він буде отримувати від неї духовне підживлення ) . У кінцевому рахунку , якщо народ не асимілюється , імперія , щоб вижити , має останню можливість - це провести геноцид і знову - таки заселити території своїми. Сувора правда історії в тому , що будь-яка вільність , яка дозволить малим народам досягти переваги на певній території гарантовано веде до заколоту і ризику втрати територій ( а пізніше , можливо , і відповідного завоювання ) . Не допоможе ніяка "суверенна демократія "ніякиї лібералізм і т.п. Або жорсткий тиск , асиміляція аж до геноциду чи втрата. Так , США свого часу гарантовано виключили можливість індіанського повстання, частка індіанського населення зараз не більше 0,7 % . Але під впливом єврейського уряду вони упустили мексиканську " реконкісту " і негритянський підйом , що знищать США в нинішніх кордонах шляхом кривавої громадянської війни .

Також: Вирок Росії (нов)

Теги : Розпад Росії , Російська Імперія , іммігранти , громадянська війна , Україна , Китай , Кавказ , Чечня , геноцид , асиміляція

[НАЗАД]

 


Home ] Articles ] Articles  in German ] Links ] Verbindungen ] White Power - Aryan Resistance ] White Power - Arian (Aryan) Resistance in German ] Site Map ] CONTACTS ] Белое сопротивление - Анти-Сионизм. Национализм, арийцы, скины, скинхеды, свастика. ] Білий спротив, біла революція, арійці, скіни, скінхеди - свастика ] Ссылки ] Посилки ] Статті ] Статьи ]