Сатанінська зірка над Кіпром

Сьогодні я бажаю казати декілька слів щодо скритих символів, які увійшли у наше життя і на яких ми навіть не звертаємо уваги. Ми вважаємо, що вони з'явилися раптово, без чогось злого умислу. Але то не так. Люта сіоністська триба відчуває себе у силі не боятися нічого. Ґебрейські символі, масонські символі, кабалістичні символі та сатанізм стали настільки звичайними, що ми їх не помічаємо.
Ісус Хрістос під жидовсько-сатанінськими зірками

Ісус Хрістос під сатанинськими знаками.

Знак Сатани - перевернута п'ятикутна зірка всередині жидівської шестикінечною символізує жидівсько - сатанинську владу над православним Кіпром, де була зроблена ця фотографія. Також ця тінь над новонародженим Христом означає і їх повну владу над усім християнським світом.
До російської революції 1917р. і комуністів, п'ятикутна зірка була не така популярна. Сатаніти бачили в ній свій шанований образ, а саме: два верхніх кінця - роги, два інших - вуха і нижній - борода. У 1917р. жиди взяли найактивнішу участь у Революції. Близько 85% ватажків, включаючи Леніна, Троцького, Зінов'єва, Бухаріна, Дзержинського і т.д. були євреями, які й популяризували зірку.
Свастіка - Арійській Символ!

Відомий факт, що, наприклад свастика є на багатьох християнських іконах і в буддійських храмах. Була вона і на воротах хат, на рушниках. На жаль нам вбили в голови, що цей винахід Гітлера та інших антисемітів.

Насправді це древній Арійський символ з тисячолітньою історією і, наскільки я пам'ятаю, означає схід і захід сонця.

Зараз всі замінили жидівські знаки. Наприклад я часто бачив перевернутий трикутник на Українському ТБ. Нормальний - це ще один символ слов'ян та слов'янської гордості, а перевернутий ... Зовсім навпаки. Ми приймаємо '666 ' в основі штрих-коду на товарах. Ці три довгі смужки на початку, посередині і наприкінці комп'ютер інтерпретує як шістки. Та ж історія з магнітною стрічкою нових Європейських паспорт.

Скрізь просувають гомосексуалізм і заперечення білих цінностей. Сатанізм не заборонений незважаючи на злочини і криваві жертвопринесення творені ними. За спостереженнями моїх друзів, а також Олександра Баркашова, у Нью-Йорку повно подібної гидоти на кшталт Казино '666 'або сатаністські плакати в аеропорту. Ну а номер таксі на зразок 666-000 став мало не інтернаціональним.

Чому? Я знову звертаюся до статті Олександра Баркашова. По ній, Єгова, Бог старого Заповіту, не є батько Ісуса. Христос говорив жидам: Ваш батько є диявол. Подумайте самі: він навчав любові і миру, а єврейський племінний бог вчив Мойсея вбивати і ґвалтувати жінок і дітей, вбивати полонених, збагачуватися за рахунок інших (тобто нас). Чи не здається вам, багато з яких Біблію і не відкривали, що Отець Ісуса і батько жидів суть дві різні сутності? І один з них Сатана?

Сумніваєтеся?

Перевірте у Біблії: Числа (31:7, 14-18), Второзаконие (20:13), (7:16) та Ісус Навін (15-16)

Теги: Сатани, Сіон, зірка, свастика, Христос

[НАЗАД]

 


Home ] Articles ] Articles  in German ] Links ] Verbindungen ] White Power - Aryan Resistance ] White Power - Arian (Aryan) Resistance in German ] Site Map ] CONTACTS ] Белое сопротивление - Анти-Сионизм. Национализм, арийцы, скины, скинхеды, свастика. ] Білий спротив, біла революція, арійці, скіни, скінхеди - свастика ] Ссылки ] Посилки ] Статті ] Статьи ]