> Протоколи сіонських мудреців

 

Протоколи сіонських мудреців

З катехізису жида у СРСР (Тель-Авів, 1958, інструкція):

"Особливу увагу приділяйте непокірним, впертим, які не хочуть схилити голови перед нашою перевагою, не хочуть працювати на нас і чинять опір нашій практиці і політиці... Хай вони в зародку згинуть з їхньою впертою ідеєю національної гідності. Викривайте їх, компрометуйте з будь-якого приводу, при будь-якій нагоді, виступайте проти них, використовуючи всі наявні засоби. Якщо вони діють поодиноко, їм не встояти проти нашого колективізму, нашого натиску. Хай вони тисячу разів мають рацію - все одно вони винні, перешкоджаючи нам. Апелюйте до громадськості та адміністрації, тягніть їх в партком, міліцію, якщо можна -  суду"...

"Протоколи сіонських мудреців":

"Гої (усі неєвреї) - то отара овець, а ми щодо них - вовки. А ви знаєте що діється, коли вовки добираються до отари.

Ми зацікавлені... у знищенні гоїв. Наша сила - в хронічній нестачі продуктів, у виснаженні робітників, бо тільки в цей спосіб зробимо робітника рабом своєї волі; голод дає можливість капіталові панувати над робітником певніше, аніж це було дано аристократії легальним авторитетом королів.

Чисто тваринний розум гоїв нездатний аналізувати, а тим більше, передбачати, куди може бути спрямоване у певній спосіб поставлене питання. Навіть сенатори і вищі чини адміністративної влади сприймають наші поради".

"Гордєєв Євгеній Казимирович, один з ваших повелителів (Москва, Кремль, Срібний Яр, 7 січня 1991р.);

Нам глибоко наплювати, скільки буде депутатів-радикалів - хоч мільйони. Верх завжди буде наш! Ви можете забрати в нас дачі, привілеї, машини і т. ін., але влади - ніколи! Нам глибоко наплювати на думку народу, вона для нас - порожній звук. Бо думку цю ми створюємо самі... Для нас раз плюнути - створити вам голод, саботаж, злидні, розруху, хвороби. Владу ви завжди будете віддавати нам самі.

Всі ваші мрії і бажання, вся ваша пристрасть тварин кипить тільки навколо одного - жратви і барахла. Ваша заздрість, захланність і дурність - безмежні, і це колосальна зброя в наших руках. Так, тупих, захланних чи просто дурнів ми завжди ставимо на високі пости. Вони - наша броня і захист. Вся ваша енергія розбивається на прах об їх чавунний моноліт. То ми вилучили молодь з політиці, кинувши їй кістку року та порнухи...

Мені 82 роки, і я відходжу з почуттям спокою і задоволення. Ми залишаємо після себе "гідних послідовників" одного з наших колишніх повелителів - Гордєєва Євгенія Казимировича (вважають, що під цими номіналами ховався Лазар Мойсейович Каганович).

Отож, читайте, думайте, "тупиці", "просто дурні" позбувайтеся "чавунної монолітності" і робить гідні висновки, звільняючись від жидівського року та порнухи.

Один з непідлеглих "повелителя Гордєєва Євгенія Казимировича".

[НАЗАД]

 


Home ] Articles ] Articles  in German ] Links ] Verbindungen ] White Power - Aryan Resistance ] White Power - Arian (Aryan) Resistance in German ] Site Map ] CONTACTS ] Белое сопротивление - Анти-Сионизм. Национализм, арийцы, скины, скинхеды, свастика. ] Білий спротив, біла революція, арійці, скіни, скінхеди - свастика ] Ссылки ] Посилки ] Статті ] Статьи ]