Криза у Косово

Дата виходу: Березень 1999

Бомбёжка Белграда войсками НАТО Сьогоденна криза у Косово, Сербія, показав нам до якого кордону дійшли США у своєї політиці руйнування країн, які не підкоряються "Новому Світовому порядку" у жидівсько - клінтоновському варіанті.

Я кажу ці слова зовсім не випадково, але тому, що більшість клінтоновської адміністрації, разом з Клінтоном та його держсекретарем Мадлен Олбрайт походять з цього  ближнє - східного племені.

 

50% американців, які підтримують руйнування, демонструють нам гарну працю відділу пропаганди, навіть кращу за Геббельсівську у часи Другої Світової Війни. Єврейське мас-медіа підправляє настрої людей і вони підтримують такі нелегальні акції, як вбивство мирних сербських, іракських чи афганських громадян та інші акти міжнародного тероризму утворені керівництвом США і яки сприяють однієї цілі - єврейській (я не кажу Ізраїльській) влади над світом.

Український уряд більше мовчить. Російський багато кричить, але я повірю у їхні патріотичні думки, у те що це не показуха тільки коли реальний ефект буде мати місто. Нажаль, зараз краща допомога для сербів то УНСОвські чи козацькі війська яки чекають на можливість поїхати до Сербії.

Не забувайте - ми можемо стати наступними проти кого піднімуть натовські літаки!

Застрели Білла Клінтона

[НАЗАД]

 


Home ] Articles ] Articles  in German ] Links ] Verbindungen ] White Power - Aryan Resistance ] White Power - Arian (Aryan) Resistance in German ] Site Map ] CONTACTS ] Белое сопротивление - Анти-Сионизм. Национализм, арийцы, скины, скинхеды, свастика. ] Білий спротив, біла революція, арійці, скіни, скінхеди - свастика ] Ссылки ] Посилки ] Статті ] Статьи ]