Кривда о жидівському "Голокості"

Скільки загинуло євреїв під час другої  світової  війни?

Одна з найбільших загадок двадцятого сторіччя то є так званий жидівській "Голокост". Зараз у світі близько 13 мільйонів євреїв (5 міл. з них у США, 4 у Ізраїлю). Як нацисти були у спромозі вбити 6 000 000 жидів за часи Другої Світової Війни? Я не бачу стільки Євреїв у цілої довоєнної Європі. Навіть деякі Єврейські Історики знижують цю цифру до 630 000! До речі, багато з них загинуло не у камерах смертників, а на фронті чи від різних захворювань у таборах.

За ці ж часи втрати української нації становили 10 000 000 (у Радянському Союзі 27 мільйонів). Германія загубила дванадцять мільйонів. Ви можете бачити що втрати єврейського народу не перевищують втрати інших націй у процентному порівнянні.

Але ЖИДІВСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ГОМОНЯТЬ , та тягнуть гроші з нащадків тих хто бажав позбавитися їхнього ярма. Це їх постійна ідеологія звинувачення білої раси у власних гріхах. Це є частина їхньої політиці керування світом.

Не було газових камер у Аушв і ц і!

Nazis und Juden taten Unrecht,
aber das Rudolf-Gutachten beweist:
ES GAB KEINE GASKAMMERN
IN AUSCHWITZ
ZUR JUDENVERGASUNG
Die Max-Planck-Gesellschaft ueberprufte
das Rudolf-Gutachten.
Resultat: Keine fachlichen Fehler!
Eine Kurzbesprehung des Rudolf-Gutachtens
und weitere Dokumente erhalten Sie gegen
Einsendung von 10. Mark in bar an:
British Historical Society
20 Madeira Place
GB-Brighton, East Sussex, BN2 ITN

 

[НАЗАД]

 


Home ] Articles ] Articles  in German ] Links ] Verbindungen ] White Power - Aryan Resistance ] White Power - Arian (Aryan) Resistance in German ] Site Map ] CONTACTS ] Белое сопротивление - Анти-Сионизм. Национализм, арийцы, скины, скинхеды, свастика. ] Білий спротив, біла революція, арійці, скіни, скінхеди - свастика ] Ссылки ] Посилки ] Статті ] Статьи ]