Білий опір, біла арійська революція!

 

Кінцеве вирішення єврейського питання. Скіны, скінхеди, фашизм, свастика На руках єврейських сіоністів лежить кров незліченної безлічі людей всіх рас і національностей. Вони, які вважають себе вправі порушувати природний порядок речей, зневажають закони природи та волю богів, кинули всі сили на виконання головної мети Талмуду -- досягнення влади над усім світом і народами. Цей сайт присвячений єврейським злочинам, скоєних ними протягом історії, і які здійснюються ними зараз, а також боротьбі Білої Раси проти сіонізму.

В очах іудеїв всі ми - ніщо, двонога худоба, покликана лише служити своїм господарям, з "вищої раси, богообраного народу". Вони вважають своїм усе, що належить нам - наших жінок, нашу землю, наше майно. За їхніми поняттями гої (неєвреї) лише розпоряджаються цим - тимчасово і незаслужено. На шляху до цього сіоністи знищують народи, нацьковуючи їх у боротьбі або змішуючи, позбавляючи культури, історії, єдності роду і почуття крові. Позбавляючи заступництва предків і заступництва богів. Такий безликої, сірою "шостою расою" легко керувати. У неї немає сил до опору, немає нічого. Це просто натовп вороже налаштованих один до одного індивідуалістів, які гризуть горло за кращий шматок, і ніхто з них не запитає, чому в суспільстві білих (жовтих, чорних) правитель - єврей.

Якби єврею вдалося за допомогою свого марксистського вчення отримати перемогу над народами світу, його корона стала б вінцем на могилі всього людства. Тоді наша планета, як було з нею мільйони років тому, носилася б в ефірі, знову безлюдна і порожня. Вічна природа безжально мстить за порушення її законів. Нині я впевнений, що дію цілком в дусі творця всемогутнього: борючись за знищення єврейства, я борюсь за справу божу.


Адольф Гітлер, Майн Кампф

У кожного народу є своє місце у світі, є своє призначення, своя земля і своя віра. Є воно в арійців, є у азіатів і в негрів. Немає лише в тих нещасних полукровок, кого спіткав жах кровозмішення. Вони позбавлені пасіонарності, почуття раси і почуття крові. Їм чужі великі цілі і великі звершення. Все, що їм залишається, це блукати в темряві, маючи вищим пріоритетом смачніше пожерти і модніші одягтися. Чисте суспільство відкидає їх, діти, позбавлені політичних забобонів, наданих пропагандою, знущаються над такими, чужими. Вівчарка це сторожовий пес, піт-буль хороший боєць, а болонка - ніжний домашній песик. Але що буде якщо їх схрестити? Невже ви бажаєте СВОЇМ дітям долю безрідної дворняги? А мета сіоністів саме така! І ось вже дурна дівчина, надивившись телевізора виходить заміж за чужинця, думаючи, що так і треба, а насправді будучи лише хачівською (ніггерскою, тощо) підстилкою. Або хлопець приводить у дім вузькооку і круглоліцю азіатку, стаючи лише гідним презирства зрадником своєї арійської раси.

Ті, хто не здатні думати самостійно, чий мозок промит пропагандою, питають: "Що поганого в євреїв? Це нещасна, гнана нація, залиште їх у спокої." Вони забувають прості речі - так, жидів переслідували тисячоріччя, але гоніння ці неабияк перебільшені і напевно-таки була причина? Відповідь - САМЕ ТАК! Винні лише вони самі. Це жиди були першими работорговцями, що прийшли до Німеччини з римськими легіонами. Це жидівські работорговці почали і довели до гігантських обсягів вивіз чорних рабів з Африки в Північну і Південну Америки, це жиди відкривали ворота іспанських міст маврам, а потім скуповували на ринках поневолених городян, це жиди винні в загибелі щонайменше тридцяти мільйонів слов'ян на території СРСР в період між Першою і Другою світовими війнами - набагато більше, ніж вигадане число так званих "жертв Голокосту". Це єврейські терористи знищили багато солдатів і офіцерів британської армії у сорокові роки XXго сторіччя, змусивши тих піти з Палестини. Це жиди винні у знищенні своїми руками сотень тисяч арабів, включаючи жінок і дітей, коли вони розчищали територію для побудови своєї кривавої держави, держави яка стоїть на кістках - Ізраїль. Список єврейських злочинів нескінченний і є темою для окремих наукових досліджень.

Так ти будеш вірити жидам, чи багатьом поколінням своїх предків, обвинувачених нині в "антисемітизмі" та "фашизмі" тільки за те, що вони були досить мужні, і вважали себе здатними керувати своєю землею без всякої жидівської "допомоги"? Те ж саме відбувається і зараз, захисні клітини організму нації - як їх тільки не називають - націоналісти, скіни, скінхеди, нацисти, расисти, звинувачуються у всіх смертних гріхах, хоча вони лише захисники. Немає принципової різниці між хлопчиськом-партизаном зразка 1812 року і сьогоднішнім скінхедом. Немає різниці між Євпатієм Коловратом, якій зарізав монгольського темника або тими, хто різав загарбників на ринках у наші часи, і звинувачених у "тероризмі та екстремізмі". І ті і інші боролися проти окупантів, які прийшли на нашу землю, і тих і інших чекала смерть або катівні ворожого слов'янам режиму.

Свастика, найдавніший арійський символ з тисячолітньою історією сьогодні проклинається, расизм з ідеологічного поняття став поняттям кримінальним. Що ж, злість наших ворогів - кращий доказ правильності наших дій! Щоб знайти більше інформації щодо єврейської проблеми, Ви можете відвідати різні сервери білого опору, І почитати статті. Також, запрошуємо Вас приєднатися до нашої розсилці.

Теги: Скіни, скінхеди, фашизм, свастика, нацисти, нацизм, расизм, арійці, націоналісти

Наші сайти: www.resistance88.com, www.resistance88.org, http://abfze4omo4afbsft.onion.to/ (дзеркало для користувачів звичайних браузерів); http://abfze4omo4afbsft.onion/ (дзеркало для користувачів ТОР. Ми настійно рекомендуємо завантажити Тор-браузер з сайту www.torproject.org для безпечної роботи в Інтернеті)
Твіттер:  http://twitter.com/resistance1488
ЖЖ: http://resistance1488.livejournal.com

Вперед!


Не купуй у жидів і чурок! Лише в боротьбі ми здобудемо свободу.


НОВЕ!

Хочешь знати більше? Натисніть сюди

 


Home ]

W.P.N.S. Україна